2018 çeyizlik örgü patik modelleri
Evlilik çağına gelmiş her genç kızın çeyizinde birbirinden farklı ve güzel yöresel el işi modelleri mutlaka bulunur.

kız çocuğu içıin babet örgü modeli

Çeyizin olmazsa olmazları arasında yer alan el işi örgü patik modelleri başlı başına gelinlik kızların çeyizinde mutlaka yer alır.

Birbirinden harika patik örgü modelleri artık klasikleşmenin yanında, 2018 el işi örgü patik modelleri adı altında yepyeni iddialı modelleri de bulmanız artık mümkün.

erkek çocuğu örgü patik modeli

Her genç kızın evlilik hayallerini kurduğu dönemlerde, artık çeyiz işlerine yoğunluk verdiğidir dönemi kapsıyor. Bazı yörelerde çocuk sahibi olan anneler gerek erkek çocuk olsun gerek kız çocuğu olsun çocuğunun çeyizini dizmeye başlarlar. Bunların başında en önde gelen çeyiz örneği hiç şüphe yokki örgü patik modelleri gelir.

el isi örgü terlik modeli

Örgü işlerinde ister tığ olsun ister şiş olsun her iki şekilde de muhteşem örgü modelleri çıkmaktadır. Mevsimimine ve bölgesine göre farklılık gösteren örme ip modelleri kışın ayakları sıcak tutma görevi görebilirken, sıcak havalarda terlik örgü modelleri ile de kullanış amacına göre değişebilir.

el işi çizme örgü model

Soğuk iklime sahip bölgelerde daha kalın ip modelleri ile daha çok çizme model örgü işlerine rastlayabiliriz.yumuşak iklim şartlarına sahip bölgelerde ise babet tarzı ince ip örgü modellerine rastlayabilirsiniz.

el işi bilek boy patik model sarı

Bazı modellerde tek ip kullanılarak taş, kurdela, boncuk  ya da pul gibi lena rhoades porno sex video film izle işlemelerede kullanılmış bulabilirsiniz. Çizme modellerde genelde ponpon yapımı, saç örgü modelinin yanında sadece düğme kullanımı da görebilirsiniz.

el işi babet örgü modeli yeşil

Babet modellerinde ise bağcık modelinin yanında, ponpon, fiyonk kurdela, düğme, tığ işlemeli çiçek yapımına da rastlayabilirsiniz.

el işi sevimli örgü model babet

Tığ ya da şiş kullanılarak yapacağınız örgü patik modellerinde tamamen sizin göz zevkinize kalmış dilediğiniz şekilde örgü patik modellerini süsleyebilirsiniz.

el işi ponponlu patik modeli mürdüm

Daha uzun ömürlü örgü patik modellerini kullanmak isteyen örgü seven bayanlar için, patiklerin tabanlarına özel kalın kalıp modellerini de kullanabilirsiniz. İsterseniz bunları sıcak havalarda dışarda da giyebilirsiniz.

el işi ponponlu çizme örgü modeli

Örgü seven her bayan için birbirinden farklı modeleri zevkinize sunuyorum.kendinize uygun örgü modelleri seçerek çeyizinize renk katabilirsiniz.

İster çeyizinize isterse sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, her yaşa her zevke uygun birbirinden harika örgü patik modellerini zevkinize sunuyorum.

el işi örgü patik modeli yesil

2018 En Yeni Örgü Çeyiz Patik Modelleri 

Etiketler:Sayfa başına git