En yeni kız bebeği örgü modelleri
Merhaba sevgili örgü seven güzel bayanlar. Havaların soğuk olmaya devam ettiği bu aralar, evde boş oturmaktan kim sıkılmaz ki?  Bu boş zamanınızda ne yapabilirim diye düşünüyorsanız, size harika fikirlerim var.

tığ işi kız çocuğu örgü elbiseler

Örgü el işleri yıllardır süre gelen ve yepyeni yeniliklerle değişim gösteren bir el emeği işidir. hem geniş zaman isteyen , hem de sabır isteyen bir el işi tekniğidir. Her ne kadar örgü modelleri, yorucu ve zahmet olsa bile severek yapmaktan çoğumuz kendimizi alamıyoruz.

krem örgü bebek elbise

Anadolu insanının simgesi haline gelen örgü modelleri, hem şiş ile hemde tığ ile yapılan bir çok tekniği vardır. Her çeyizde mutlaka bulunan örgü çeyiz modelleri, 2018 yılında da yepyeni örgü  modellerle örgü seven bayanlar için kendini yenilemiş durumda.

kız çocuğu pudra elbise modeli

Örgü işleri, türlü isim adı altında farklı modellerle çeyizlerde yer almaktadır. Zengin modellerle karşımıza çıkan örgü modelleri, kimi yörelerde çeyizlik yaşa gelmiş kızların çeyizlerinde örgü bebek giysilerine rastlamak mümkün.

kız çocuğu örgü tulum modeli

Hem kız çocuğu, hemde erkek çocuğu için birbirinden güzel tatlı örgü modelleri, hem şiş örgü modelleri ile hem de tığ örgü modelleri ile de örülebilmektedir.

kız çocuğu örgü hırka modeli

Bebekken, örgü bebek giysilerini giymeyenlerimiz yoktur. Klasik örgü modellerinde genelde; örgü süveter modelleri, örgü pijamalar, örgü kazaklar, örgü hırkalar, örgü atkı ve bereler vardı. Klasik örgü modellerinin dışında, daha  geniş örgü modellerine rastlayabiliyoruz. Her yaşa her cinsiyete uygun örgü modellerinde şirin şirin modellere rastlayabiliyoruz.

kız çocuğu örgü fil tulum modeli

Klasik kız çocuğu örgü modellerinin dışında yepyeni modelleri de görebiliyoruz artık. İster tığla olsun ister şiş olsun hepinizin beğeneceği örgü modellerini sizlerle bu yazımda paylaşacağım.

kız çocuğu örgü etek modeli

Kız çocukları için; örgü tulum modelleri, örgü etek yelek modelleri, örgü elbiseler, örgü yelekler, örgü pelerin modelleri ve daha niceleri…

kız çocuğu örgü elbise mor

Kız bebeği bekleyen anne adayları için de harika fikir olabilecek kız çocuğu örgü elbise modelleri ile, bebeğinizi beklerken sizler de örebilirsiniz.

kız çocuğu örgü elbise modeli

İster çeyizlerinizde, ister sevdiklerinize, isterseniz kendi kız çocuklarınıza  yapabilmeniz için harika fikir olabilecek kız çocuğu örgü modelleri ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

2018 En Yeni Kız çocuğu örgü modelleri

 Sayfa başına git