Fahriye Evcen imzalı Koton beyaz kot fırtınası
Aslında burada moda yazısından ziyade yoğunluklu olarak elişi yazıları paylaşmayı tercih ediyorum. Fakat böyle çekici ve çarpıcı bir seriden de bir hanım olarak bahsetmeden geçemedim.

Fahriye Evcen’in güzelliği zaten aşikar. Tabi ki mükemmel bir seçim. Ama Koton 2017 kot modelleri de hakkı yenecek gibi değil. Bu modelleri sizlerle de paylaşmak istedim. Tabi bilemem biz giyince bir Fahriye Evcen etkisi yapa mı ama 🙂

Fahriye Evcen imzalı Koton beyaz kot fırtınası

İlk önce söylemeliyim ki kot modellerine bayıldım. Zaten son birkaç senedir devam eden skinny jeans modası bu yıl da modeller arasında ilk sırada. Fakat gerek bel yükseklikleri gerekse ufak tefek detayları ile görsellik zirveye taşınmış diyebiliriz.

Koton beyaz kot modelleri 1

Yaz mevsimi ile birlikte beyaz kot modelleri tek tük de olsa piyasada bulunurdu. Ama bu kadar beyaz, bu kadar marjinal kot modelleri sanırım bu yıla özel. Kısa paça kot modellerinin büyük yer bulduğu bu seri pek çok insanı etkisi altına alacak sanırım.

Koton yazlık bluz modelleri 2017

Sadece kot modelleriyle değil özellikle omuz dekolteli bluz modelleriyle de dikkat çeken Fahriye Evcen for Koton Jeans serisi kadınsı hatları öne çıkarıyor da denebilir bence. Bu kimileri için istenmeyen bir durum olsa da pek çok hanım ölçü kaçmadığı sürece hafif kadınsı modellerden hoşlanır. İşte bu seri de tam böyle. Ne diyebilirim, ben çok beğendim. Bakalım siz de Koton 2017 kot modellerini benim kadar etkileyici bulacak mısınız? İşte sizin için derlediğim Fahiye Evcen imzalı beyaz kot modelleri.Sayfa başına git