Tığ işi yazlık bebek eteği modelleri
Yazlık örgü denince akla ilk olarak tığ işi modeller geliyor. Yani benim en sevdiğim yaz el işi. Dilerseniz motif motif, dilerseniz bütün olarak örebileceğiniz cici bici modelleri sizinle paylaşıyorum.

Tabi kız çocukları söz konusu olunca yine hepsi cıvıl cıvıl modellerimizin. Mini mini prenseslere de ancak böylesi yakışır. Onların o kıpır kıpır, bıcır bıcır hallerini renklerin enerjisinden daha iyi ne yansıtabilir ki?

Tığ işi yazlık bebek eteği modelleri

Tığ işi benim örmekten en çok keyif aldığım işlerden biri. Bana diğer el işlerinden daha kolay geliyor. Bilmiyorum size de öyle geliyor mu? Kız çocukları için örgü etek modelleri çeşitliliği ile size kolaylık sağlayacak. O kadar çok tığ işi örgü çocuk eteği modeli var ki inanın sizinle hangi birini paylaşsam şaşırdım. Bunlardan bir çoğu gerçekten çok kolay örgü etek modelleri. Ama bazıları için şablon şart, tabi şablon okuyabiliyorsanız. Şahsen ben Amatör seks video
şablonları pek anlaşılabilir bulmuyorum. Ama takdir edersiniz ki bu tür modellerde anlatımda oldukça zor. Çünkü her sıranın işlenişi farklı ve neredeyse sıraların tamamını tek tek anlatmak gerekiyor. Bu nedenle anlatımlı bebek eteği modeli bulmak da çok zor.

Ama tığ işi örgü modellerinden anlayan hanımların sıkıntı yaşamadan modelleri uygulayabileceğini düşünüyorum. Yazlık örgü modelleri serimize bir yenisini daha eklemiş olduk böylece. Sizin de burada görmek istediğiniz herhangi bir model ya da konu varsa paylaşırsanız sevinirim. Neyse haydi sizin için seçtiğim o şirin mi şirin tığ işi yazlık bebek eteği modellerine geçelim isterseniz.Sayfa başına git